F910J157KCC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    F910J157KCC
  • Производитель
    Nichicon corporation
  • Описание
    AVX Corporation F910J157KCC RoHS: yes Capacitance: 150 uF Voltage Rating: 6.3 V ESR: 250 mOhms Tolerance: 10 % Case Code - in: 2412 Case Code - mm: 6032 Height: 2.5 mm Mfr Case Code: C Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: F91 Product: Tantalum Solid Low ESR Standard Grade Dimensions: 3.2 mm W x 6 mm L Package / Case: 2412 (6032 metric) Termination Style: SMD/SMT